Open main menu

Akolovstoms

Joined 14 February 2015

BiogrāfijaEdit

BērnībaEdit

Toms Akolovs piedzima Rīga Template:Dat. Viņa tēvs bija strādājoši cilvēki. Toma vecāki izšķīrās uzreiz pēc viņa piedzimšanas. Kur viņu paņēma dzīvot pie sevis viņa tēvs, Aivis Akolovs. Kad viņam bija 6 gadi, viņš pirmo reizi saka nodarboties ar sportu. Pirmo reizi sāka trenēties džudo. Tā ir cīņas māksla kas ir veidota no sambas cīņas mākslas. Kad Tomam bija 8 gadi, viņš sāka nodarboties ar hokeju ziemas laikā, kad brauca pie vecmātes. Vispār viņam patika sports un viņš bija ļoti aktīvs cilvēciņš. Viņš jau no mazotnes skraidīja ar pieaugušiem bērniem. Viņam patika zīmēt un fotografēt,lasīt grāmatas un pilnveidoties jau no bērnības.

Hobijs un sasniegumiEdit

Tomam vienmēr patika mūzika. Viņš jau no bērnības gribēja spēlēt uz ģitāras vai uz bungām. Un jau 18 gados viņš sāka trenēties spēlēt uz ģitāras. Jau 19 gados sāka dziedāt, bet viņš dziedāja tikai saviem draugiem vai tuvajiem cilvēkiem. Viņam patika fotografēt. Un te būs daži piemēri.

Bildes ko fotografēja Toms.

Un te ir fotogrāfijas kur viņš spēlēja uz ģitāras un bungām. Ka ari viņa draugu roku grupa Nuteki .

KarjeraEdit

Darba vietasEdit

2010. gadā Toms sāka strādāt SIA „Liko-R”, par programmēšanas speciālistu. Un nostrādāja tikai 1 gadu. Tad 2011. gadā Toms pameta darbu un aizgāja strādāt citur. Viņš sāka strādāt SIA „ANBI”, par jumiķi. Nostrādājot tur ari gadu, un uzzinot daudz ko interesantu viņš aizgāja strādāt par skārdnieku. Un 2012. gadā viņš strādāja SIA „Viss no skarda” , par skārdnieku, kur viņa darbs bija Zviedrija.

ProgrammēšanaEdit

Programmēšana viņš saka jau kad viņam bija 14 gadi. Viņam vienmēr interesēja datori un to uzbūve,programmēšana un viņš bērnībā gribēja kļūt par hakeri. Jau 18 gados viņš varēja ielauzties jebkurā lietotāja profila, būt tie atvērtie sociālie tīkli  — tādi kā Myspace , kur katrs var reģistrēties, komentēt jebkura lietotāja profilā, piedalīties gandrīz visās aktivitātēs, kā arī visa informācija ir publiski pieejama. Vai būt tie slēgtie sociālie tīkli — tādi kā Facebook, vai arī tādi kā draugiem.lv, kur gandrīz nekāda informācija nav pieejama nereģistrētajiem lietotājiem. Viņam daudz patika nodarboties ari ar mājas lapām. Vienmēr viņš bija interesējies ar flash mājas lapām. Tādiem kā Museum Of Me.


Template:Cilvēks-aizmetnis


Kategorija:Rīgā dzimušie Kategorija:Latvian uzņēmēji Kategorija:IT Computer programming.

--Akolovstoms (talk) 02:48, 14 February 2015 (UTC)