Open main menu

User talk:Hadonos

Logo of Wikidata

Welcome to Wikidata, Hadonos!

Wikidata is a free knowledge base that you can edit! It can be read and edited by humans and machines alike and you can go to any item page now and add to this ever-growing database!

Need some help getting started? Here are some pages you can familiarize yourself with:

  • Introduction – An introduction to the project.
  • Wikidata tours – Interactive tutorials to show you how Wikidata works.
  • Community portal – The portal for community members.
  • User options – including the 'Babel' extension, to set your language preferences.
  • Contents – The main help page for editing and using the site.
  • Project chat – Discussions about the project.
  • Tools – A collection of user-developed tools to allow for easier completion of some tasks.

Please remember to sign your messages on talk pages by typing four tildes (~~~~); this will automatically insert your username and the date.

If you have any questions, please ask me on my talk page. If you want to try out editing, you can use the sandbox to try. Once again, welcome, and I hope you quickly feel comfortable here, and become an active editor for Wikidata.

Best regards! Utar

Ahoj, vítej na Wikidatech. Když přidáváš odkaz na novou stránku (např. nový článek na cswiki), pokus se vyplnit štítek (velké písmeno jen u vlastních jmen) a ideálně i popis, který je obzvlášť důležitý, existuje-li více věcí stejného jména. Máš-li nějaké otázky, ptej se. S pozdravem --17:42, 19 April 2013 (UTC), Utar (talk)

Ahoj, samozřejmě, nebudu mít problém cokoliv vyplnit, ale zatím se v tom jen ztrácím a postupuji více měně intuitivně. Resp. protože je nápověda v angličtině, jsem zcela ztracen. Co se tedy vyplňuje do štítku a co do popisu? Udělám to tak u mé poslední editace Panamská aféra - tak na to, prosím, koukni, jestli je to OK, nebo jsem to nepochopil :-) --Hadonos (talk) 19:25, 19 April 2013 (UTC)
Ano, vyplněné to je správně, díky. Dají se ještě přidávat i spousty různých tvrzení, ale při aktuálním stavu stačí ten název a popis.
Třeba Wikidata:Slovník pojmů už jednou bylo celé přeloženo (odkaz na verzi), ale protože Wikidata jsou nový projekt a i anglická nápověda se mění každých pár dní, FuzzyBot nám už zas ty překlady zrušil jako neaktuální. --22:27, 20 April 2013 (UTC), Utar (talk)
Díky za potvrzení. Projdu si tedy ty svoje nové články a doplním aspoň to. Překlad nápovědy budu průběžně sledovat. Měj se. --Hadonos (talk) 07:05, 21 April 2013 (UTC)

Contents

KantonyEdit

Dej si teď Poslední změny, Ctrl+F a zadej Kanton :D --07:31, 21 April 2013 (UTC), Utar (talk)

Díky, budu to muset víc nastudovat. Docela mě to baví... --Hadonos (talk) 07:45, 21 April 2013 (UTC)
To mne těší. Zatím jdu dělat něco jiného, ke kantonům se vrátím později. Ahoj --07:59, 21 April 2013 (UTC), Utar (talk)

AutopatrollerEdit

Template:Autopatroller/text/en Snow Blizzard 21:56, 27 April 2013 (UTC)

Merging itemsEdit

Hallo Hadonos,

If you were not already using it, you may want to check out the merge.js gadget for merging items. It has an option "Request deletion for extra items on RfD" to automatically nominate the page you are merging from for deletion. This way of nominating also makes it easier for the admins to process such requests. For support and other options you can check the help page about merging.

With regards, - cycŋ - (talkcontribslogs) 06:44, 3 October 2014 (UTC)

Hallo,
thanks for the help. --Hadonos (talk) 06:57, 3 October 2014 (UTC)

CommonsEdit

Ahoj, díky za to, už delší dobu si říkám, že by to chtělo, ale na druhou stranu: to by měl zvládnout nějaký bot, zkopírovat to z P373, ne?--Ben Skála (talk) 06:41, 8 December 2016 (UTC)

Ahoj, není zač. Bylo by to fajn, já to dělám jen u kostelů a jinde jen občas, když si někdy vzpomenu. Jestli se na to vrhne nějaký bot, bude to jen dobře. --Hadonos (talk) 13:19, 8 December 2016 (UTC)

Co na to třeba Frettie?--Ben Skála (talk) 07:05, 9 December 2016 (UTC)
Já mu napíšu - měli jsme ho vytěžit hned v sobotu u stolu :-) --Hadonos (talk) 07:07, 9 December 2016 (UTC)
Kluci, asi by to šlo, ale jak na to nějak roboticky? Má každý kostel commons šablonu?--Frettie (talk) 08:03, 9 December 2016 (UTC)
Hergot, to je rychlost, já se ještě nevrátil ze služební cesty. To bohužel nemá, většina už asi jo, ale ne na 100%. Každopádně má na commons kategorii každý (český) kostel, ke kterému existuje článek. Jestli by to šlo vypreparovat přímo z commons? --Hadonos (talk) 11:09, 9 December 2016 (UTC)
Return to the user page of "Hadonos".